O autorze
dziennikarz mody

obserwuj mnie:
Twitter
Instagram

To oni są HOT! Modowo i wizerunkowo od lat

Olivier Janiak, Mateusz Damięcki, Tomasz Kammel
Olivier Janiak, Mateusz Damięcki, Tomasz Kammel https://www.facebook.com/pages/Olivier-Janiak / www.mateuszdamiecki.eu / https://www.facebook.com/pages/Tomasz-Kammel
Rankingów powstało już wiele. O tych dobrze, a nawet i lepiej ubranych też. Jednak takie wyliczanki tyczą się z reguły konkretnego roku czy podsumowania. Ta dziesiątka jest stała i nosi się dobrze niezmiennie od lat. Zarówno na szklanym ekranie, jak i prywatnych sytuacjach. Sprawdźcie polską petardę wizerunkową.

Tomasz Kammel
Najbardziej znany prezenter Polskiej Telewizji nie zawodzi. Przynajmniej swoim anturażem, bo wciąż trzyma poziom w ubiorze. Przełamanie prostej klasyki nowoczesnością nastąpiło głównie w programie The Voice of Poland. Wprawdzie aktualna edycja może wprowadzać lekki dysonans stylizacyjny, ale wierzę, że „lajfy” znów zaprezentują jego mocną stronę współczesnego eleganta, który eksperymentuje z ciekawą formą i nieoczywistym zestawieniem.

Kuba Wojewódzki
Można go lubić albo nienawidzić. Ignorować albo się z nim zgadzać. Jednak nie da się ukryć, że od paru lat nosi się tak, jak wielu by chciało. Pewnie dlatego wielu go też naśladuje. Styl oficjalny przełamuje sportowym obuwiem, stawia na miejski luz i coraz częściej ubiera rzeczy polskich projektantów, jak chociażby „surowy” sweter marki Zuo Corp w ostatnim odcinku swojego programu.

Olivier Janiak
Fakt, były naczelny Malemen'a i prowadzący Co za tydzień czasem przesadza i zanadto fantazjuje. Z ubiorem rzecz jasna. Nie ulega jednak wątpliwości, że od lat (jego program ma ponad dekadę!) trzyma fason i wybiera dla siebie niebanalne zestawienia. Na wizji bardziej elegancko, na co dzień więcej swobody i modowej „elokwencji”. Zdecydowanie dobrze jest mieć takiego ojca.Andrzej Piaseczny Piasek
Oczywiście na początku z Piaskiem nie było tak pięknie, ale w końcu rozpatrujemy kilka ostatnich lat, a nie początki kariery. Bowiem piosenkarz od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej klasyczny i wytrawny. Często towarzyszy mu czerń i szarość oraz dopasowane marynarki i lekko grunge'owy styl, który idealnie przełamuje jego wewnętrzny spokój. Niewątpliwie przyczyniła się do tego przygoda jurorowania w The Voice of Poland, bo od wydania albumu „To, co dobre” i współpracy z Sewerynem Krajewskim jest zaskakująco pomyślnie.

Marcin Prokop
Dziennikarz i prezenter telewizyjny mierzy wysoko. I to nie tylko wzrostem. Tym bardziej, że przy 205 cm to nie zawsze takie proste jak się wydaje. Przekonali się o tym nawet kiedyś projektanci z programu Project Runway. Zdarza się, że do sesji zdjęciowych Marcin ubiera się sam – bo tak jest po prostu bezpieczniej. Zna siebie i wie w czym dobrze wygląda, nie boi się koloru i niejednokrotnie daje tego wyraz na wizji. Widać to także w programie Mam Talent, gdzie swojego współprowadzącego kolegę nokautuje bez dwóch zdań.


Szymon Majewski
Znikł wprawdzie z ekranu, co nie znaczy, że nie ma go w ogóle. Działa. Poznaliśmy się jakiś czas temu na sesji zdjęciowej. Dwanaście stylizacji na dwanaście miesięcy. Tych „moich” zrealizowaliśmy tylko dziesięć, bo dwie miał od razu na sobie. To dowód, że wciąż wygląda dobrze, nawet poza telewizyjnym show i obiektywem aparatu na oficjalnych eventach. A kto chce sprawdzić na własne oczy, niech wybierze się do Polonii Krystyny Jandy. Szymon na deskach teatru, to dopiero coś.


Maciej Dowbor
Z polsatowską twarzą jest jak z dobrym winem. Im starszy, tym bardziej ciekawy, wyrafinowany. Po prostu lepszy. Sylwetka naturalnie zawsze ma znaczenie, i tu właśnie o takiej mowa – wysportowanej, miarowej. Z kolei sam ubiór prezentera bazuje głównie na elegancji, miejskim nieskrępowaniu i iście męskiej współczesności. A wydawałoby się, że ogólno pojęta przaśność programowa tej stacji zdoła pochłonąć wszystkich. Na szczęście wciąż są wyjątki.


Adam Darski Nergal
Oczywiście rozpatrujemy tu wizerunek poza sceniczny. U Nergala przede wszystkim niezwykle istotna jest konsekwencja noszenia się ciężko, grunge'owo. Takie istne zło, ale w dopracowanym wydaniu i z dobrym czarnym smakiem. Dodatkowo jego najnowsze przedsięwzięcie pt. Barber Shop, świadczy tylko o jego modowym zacięciu i dbałości o odpowiedni wizerunek.

Mateusz Damięcki
Aktor młodego pokolenia z niezwykle sporym dorobkiem artystycznym. Przystojny i utalentowany, do tego dobrze się ubiera. Niewątpliwie dopracowany wygląd, na który składa się nowoczesna konstrukcja oraz odrobinę ascetyczna prostota i widoczny detal, zawdzięcza projektom Mariusza Przybylskiego – jednego z najlepszych polskich designerów. Czyżby partia idealna?

Adam Sztaba
Kompozytor i dyrygent jest kolejnym dowodem na to, że muzyka, nawet ta klasyczna potrafi iść w parze z modą i to wcale nie tą spokojną i wyważoną. Oczywiście do jego buntowniczego, a zarazem luźnego charakteru noszenia się, trzy grosze wtrącił fotel jurora Must Be The Music. Tak czy inaczej skórzane spodnie, dużo suwaków, oversize'owe bluzy, longsleevy i ciężkie buty, to trafne i sprawdzone wybory.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...